قبولی ۲۶۴۰ نفر در دانشگاه پیام نور قم در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

رییس دانشگاه پیام نور قم از قبولی ۲ هزار و ۶۴۰ نفر در این دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد.

– رییس دانشگاه پیام نور استان قم در گفتگو با خبرنگار موج در قم اظهار داشت: فرارسیدن فصل تعلیم و تربیت را به پیشکسوتان عرصه علم و دانش، اساتید و دانشجویان عزیز به ویژه دانشجویان جدیدالورود که بزرگترین دانشگاه دولتی کشور، دانشگاه پیام نور را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی از لحاظ آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در دانشگاه پیام نور قم برای این عزیزان فراهم کنیم .

وی با اشاره به قبولی ۲ هزار و ۶۴۰ نفر در این دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اظهار کرد: دانشجویان کارشناسی از ۲۸ شهریور ماه فرصت دارند برای ثبت نام به سایت reg.

pnu.

ac.

ir مراجعه کرده و بعد از تکمیل ثبت نام غیر حضوری در این سایت طبق برنامه زمان بندی که در سایت دانشگاه qompnu.

ac.

ir موجود است به صورت حضوری برای تکمیل فرآیند ثبت نام و تحویل مدارک به دانشگاه مراجعه کنند.

حسینی خاطرنشان کرد : دانشجویان کارشناسی ارشد نیز تا ۳۱ شهریور ماه فرصت دارند برای ثبت نام و انتخاب واحد به سایت گلستان و دانشگاه مراجعه کنند.

وی گفت: یکی از اهداف مهم دانشگاه پیام نور ارتقاء کیفیت سطح علمی، آموزشی و پژوهشی دانشجویان خود بوده و در راستای نیل به این مهم، برنامه های مدون و پر محتوای آموزشی و پژوهشی تدوین کرده است که محصول این سیاست پذیرش قابل توجهی از دانش آموختگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور سراسر کشور در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در بهترین دانشگاه های دولتی کشور است.

رییس دانشگاه پیام نور قم ضمن اشاره به تسهیلات ویژه برای دانشجویان جدیدالورود خاطرنشان کرد: کمیته استقبال دانشگاه با هدف ارائه تسهیلات ویژه برای دانشجویان جدیدالورود تشکیل شده و امیدواریم بتوانیم در این راستا خدمات خوبی به دانشجویان آرای دهیم.

وی در خصوص زمان تکمیل ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی گفت: زمان تکمیل ظرفیت در صورت موافقت سازمان سنجش متعاقبا از طریق سایت و کانال های تلگرامی دانشگاه به اطلاع عموم خواهد رسید.

کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – دانشگاه – دانشجویان – کارشناسی ارشد – پیام نور – پیام نور قم – پیام – ثبت نام – تکمیل ظرفیت – ارشد – شهریور ماه – تسهیلات – بهترین دانشگاه – دانشگاه دولتی – کشور – شهریور – انتخاب – برنامه – سازمان سنجش – ادامه تحصیل – صورت – بزرگترین – خبرنگار – گلستان – فرهنگی – بهترین – استان – اطلاع – گفتگو – تربیت

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39384444/%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84%DB%8C-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.