معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد:

معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد:

.

دکتر کریم نجفی برزگرگفت : ثبت نام بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از ۱۵ مهر لغایت ۳۰مهرماه سال جاری می باشد.
به گزارش روابط عمومی، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور افزود: جشنواره دانشجوی نمونه در راستای تشویق دانشجویان به تربیت همه ابعاد وجودی خود برگزار می شود . در این جشنواره آن دسته از دانشجویانی که از یکسو در عرصه آموزشی و پژوهشی دانشگاهی توانمند بوده و از سوی دیگر در عرصه اخلاق و فعالیتهای فرهنگی برجسته بوده اند انتخاب شده اند تا با الگو سازی از این برگزیدگان چراغی برای راه سایر دانشجویان روشن گردد.
وی خاطر نشان کرد: اهداف این جشنواره؛ الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان ، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و …) است.
وی تصریح کرد: دانشجویان فرهیخته که در مقطع کارشناسی دارای معدل ۱۶ ، کارشناسی ارشد ۱۷ و دکتری ۱۷ می باشند از۱۵ مهر لغایت ۳۰مهرماه سال جاری ، می توانند با مراجعه به سایت nemooneh.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند .
وی با عنوان اینکه  داوری این جشنواری در آذر ماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس محترم جمهور نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار داشت: دانشجویان فرهیخته دانشگاه پیام نوراز پتانسیل و توانمندی مطلوبی در حوزه های آموزشی،پژوهشی،فناوری،فرهنگی و ورزشی برخوردار هستند لذا از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اطلاع رسانی به موقع و مناسب انجام کردد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۴۸۵۲۹۹ تماس حاصل نمایند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.