هیات رزمی گلستان افق های روشنی را در پیش دارد

ایرنا – رییس هیات ورزش های رزمی استان گلستان گفت: این هیات با توجه به تعدد رشته های زیرمجموعه و ورزشکاران مستعد، افق های روشن و موفقیت های بسیاری را پیش روی دارد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز جمعه ایرنا رضا منوچهری در آیین اعطای احکام هیات رییسه و مسئولین کمیته های آن، افزود: در سال ۹۵ گلستان رتبه هفتم را در بین هیات های رزمی کشور کسب کرد و در شش ماهه اول سال جاری نیز در بین ۴۷ هیات ورزشی استان، موفق به کسب رتبه اول عملکردی شد.

به گفته وی؛ برنامه های گذشته هیات با قوت بیشتر و با نگاه به آینده پیگیری و اجرایی خواهد شد، زیرا اعتقاد داریم جمعیت در خور توجه رزمی کاران و جامعه رزمی استان استحقاق و شایستگی این را دارند که بیش از گذشته در صحنه های استانی، ملی و فراملی شرکت نموده و بدرخشند.

منوچهری گفت: هیات تلاش دارد که فارغ از نگاه رشته ای و سبکی، به همه هیات های شهرستان ها، رشته ها و سبک های فعال استان نگاه عدالت خواهانه داشته و به ویژه در زمینه کسب و افزایش منابع درآمدی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و از دیگر سو با برنامه ریزی دقیق و حساب شده، منابع جدید برای آنها تعریف نماید.

وی همچنین تصریح کرد: پیگیرعضویت یکی از بانوان کارآمد و موثر استان درهیات رییسه بوده و برای بهره گیری بیشتر از پتانسیل و ظرفیت زنان جامعه رزمی استان شورای بانوان هیات گلستان را تشکیل خواهیم داد.

به گفه وی؛ همچنین با پیگیری انجام شده رزمی کارانی که دارای احکام قهرمانی هستند ، بدون کنکور در یکی از مراکز تابعه دانشگاه پیام نور استان ثبت نام می شوند.

کلید واژه ها: استان – گلستان – دانشگاه پیام نور – رشته – برنامه – بانوان – ورزش – استان گلستان – برنامه ریزی – جامعه – ایرنا – ورزشکاران – رتبه – موفق – پیام نور – قهرمانی – دانشگاه – ثبت نام – موفقیت – افزایش – شورای – ورزشی – کنکور – آینده – جمعیت – گزارش – پیام – جمعه – جدید – کشور

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39391560/%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.