پذیر دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور گناوه

رییس دانشگاه پیام نور واحد گناوه از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد جغرافیای روستایی از ترم مهرماه امسال خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانوس”، مرتضی سیاوشی صبح شنبه در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد گناوه اظهار داشت: اکنون یک مرحله از زندگی شما دانشجویان عزیز با موفقیت گذشت و به شما تبریک می گوییم.

رییس دانشگاه پیام نور واحد گناوه گفت: شما دانشجویان امروز یک کارشناس در رشته هایی که در آن تحصیل کردید، هستید و نوع رفتار، گفتار و .

باید با سال های قبل متفاوت باشد.

سیاوشی بیان داشت: شما اکنون تحصیل کرده و کارشناس هستید و جامعه روی شما حساب می کند؛ این مرحله برای همه کسانی که ادامه تحصیل می دهند مرحله پایه ای محسوب می شود و امروز حداقل سطح تحصیلات اخذ مدرک کارشناسی است.

وی در ادامه تصریح کرد: دانشجویان فارغ التحصیل این واحد آموزش عالی توانسته اند که در بهترین دانشگاه های کشور در مقاطع بالاتر به تحصیل خود ادامه دهند.

سیاوشی خاطرنشان ساخت: امیدوارم که شما نیز برای آبادانی شهر و پیشرفت خودتان تلاش کنید و برای جامعه خود بیشتر از پیش مفید و تاثیرگذار باشید.

وی اضافه کرد: مشکلات فراوانی را از بدو ورودم تا به امروز از تعمیر و تجهیز دانشگاه داشتیم که خود شما شاهد بودید و در اینجا از شما دانشجویان پوزش می خواهم اما امروز سیمای دانشگاه تغییر کرده و خیلی از کارهایی که باید صورت می گرفت را انجام داده ایم.

سیاوشی تاکید کرد: مهمترین این کارها راه اندازی رشته کارشناسی ارشد جغرافیای روستایی در دانشگاه پیام نور واحد گناوه است که با تلاش دوستان و پیگیری هایی که ما داشتیم موفق شدیم که نخستین رشته کارشناسی ارشد این دانشگاه محقق شود و از ترم مهرماه دانشجو پذیرش می کنیم.

وی متذکر شد: ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه افتتاح شده و بهسازی محیط آموزشی نیز صورت گرفته است.

رییس دانشگاه پیام نور واحد گناوه گفت: همانطور که گفتم این مرحله، مرحله پایه ای است و نباید به خودتان برای اخذ مدرک کارشناسی غره شوید و باید برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر تلاش کنید.

مسئول نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان بوشهر نیز اظهار داشت: برای همه دانشجویانی که امروز از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند آرزوی سربلندی دارم.

رضا یدی گفت: امیدوارم که از امروز یک شروع زیبا در فرآیند زندگی خود داشته باشید و در مقاطع بالاتر به تحصیل خودتان ادامه دهید و آروزمند خوشبختی برای شما دانشجویان فارغ التحصیل هستم.

منبع: مهر انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – دانشگاه – دانشجویان – دانشجو – کارشناس – تحصیل – پیام نور – کارشناسی ارشد – فارغ التحصیل – پیام – گناوه – امروز – ادامه تحصیل – ارشد – آموزش – روستایی – بهترین دانشگاه – ساختمان اداری – رشته – هایی – استان بوشهر – جامعه – زندگی – موفق – صورت – آبادانی – تحصیلات – ساختمان – افتتاح – متفاوت

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39201047/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%88%D9%87

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.