گسترش آرمان های انقلاب و محرومیت زدایی به همت مردم میسر می شود

جانشین قرارگاره خاتم الاوصیاء گسترش آرمان های انقلاب و محرومیت زدایی از جامعه را دو هدف مهم در کشور دانست و گفت: این دو هدف مهم به همت مردم میسر می شود.

– از خراسان شمالی، عظیم ابراهیم پور عصر امروز در مراسم دعای عرفه که در دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: چقدر از وضعیت مردم در حواشی شهر ها اطلاع داریم، فقر در زندگی محرومان بیداد می کند و منابع دولت به تنهایی پاسخگو نیست لذا مردم باید وارد میدان شوند.

وی با بیان اینکه فقر زایی از حواشی شهرها با دلبستن به برنامه های ششم توسعه و نظیر آن که الگوگیری از غرب است، دردی را درمان نمی کند، ادامه داد: مردم باید با حرکتی انقلابی، به سمت توسعه و آبادانی کشور آستین بالا بزنند.

وی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ میلیون نفر زائران ایرانی در سال گذشته اربعین، خاطرنشان کرد: این امنیت و آرمان ها به برکت شهدایی نظیر شهید محسن حججی به دست آمده است.

ابراهیم پور تصریح کرد: شهید حججی و سایر شهداء به دنیا فهماند که ملت ایران از مکتب، عاشورا، انقلاب، رهبری، ناموس، وطن و دین خود سر می دهد اما شرف نمی دهد.

وی بیان اینکه نافرمانی شیطان از خداوند و مقابله او با آدم، حق و باطل به به وجود آورد، تصریح کرد: امروز دو مذهب در عالم ادعای اداره جهان را دارند که یکی مذهب تشیع است و دیگری صهیونیسم.

وی اضافه کرد: امروز مکتب تشیع در مقابل صهیونیسم ایستاده و آن ها برای مبارزه با این مذهب، انواع فتنه ها را از آغاز انقلاب در قالب ترور ۱۷ هزار نفر، به راه انداختن ۵۲ کودتا، طراحی جنگ تحمیلی و غیره را به راه انداختند اما انقلاب همچنان پابرجاست.

جانشین قرارگاره خاتم الاوصیاء گفت: امروز وظیفه ما این است که در راه شهدا قدم برداریم و بدانیم آن ها چه کارهایی کردند که انقلاب همچنان مستحکم و در حال نفوذ به تمام دنیا است.

ابراهیم پور با بیان اینکه تفکر انقلابی و اعتماد به جوانان ما را در جنگ نیز به پیروزی رساند، افزود: امروز با میدان به جوانان، باید به سمت آبادانی و توسعه کشور حرکت کنیم.

رییس دانشگاه پیام نور بجنورد نیز در این مراسم، با بیان اینکه این دانشگاه هرساله میزبان برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری مراسم دهه محرم، شب های قدر و زیارت عرف است، گفت: دانشگاه پیام نور از سال ۶۷ با سابقه طولانی خود، جایگاه ویژه ای در میان دانشگاه های خراسان شمالی دارد.

دکتر مریم نصرتی با بیان اینکه اکنون سه هزار دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند، افزود: دانشگاه پیام نور به همت بسیج دانشجویی استان، در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و دینی نظیر برپایی مراسم دعای عرفه که از غنی ترین برنامه های عبادی است، خوش درخشیده است.

کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – دانشگاه – پیام نور – محرومیت زدایی – امروز – خراسان شمالی – مردم – برنامه – پیام – توسعه – مراسم – آرمان – محرومیت – آبادانی – مراسم دعای عرفه – بسیج دانشجویی – زائران ایرانی – شهدا – کشور – دانشجو – فرهنگی – جوانان – برگزار – بجنورد – خراسان – جانشین – ایران – جنگ تحمیلی – راهپیمایی – دانشجویی

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39094732/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D8%A2%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B2%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%B3%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.