به منظور حمایت های کارآفرینانه و اشتغالزایی

.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر:کانون دانش آموختگان دانشگاه پیام نور استان بوشهر جهت توسعه و دستیابی به اهداف کارآفرینانه و اشتغال زایی و ارائه خدمات بهتر در زمینه کارآفرینی به دانش آموختگان فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رئیس این دانشگاه گفت: از آنجا که اشتغال و کارآفرینی یکی از دغدغه های اصلی جوانان و دانش آموختگان دانشگاهی است این دانشگاه در نظر دارد با راه اندازی کانون دانش آموختگان علاوه بر ایجاد و حفظ ارتباط مستمر بین دانش آموختگان با یکدیگر و آشنائی و بهره گیری موثرتر از امکانات و تجربیات علمی – فرهنگی اعضا به مساله اشتغال و کارآفرینی دانشجویان فارغ التحصیل خود نیز بپردازد.

دکتر محمد رضا بحرانی گفت: درهمین راستا از کلیه دانش آموختگان سالهای گذشته دانشگاه پیام نور دعوت می شود تا با ثبت نام کانون دانش آموختگان یاریگر ما در این عرصه باشند.

وی افزود : از آنجا که یکی از اهداف کانون هم افزایی در خصوص استفاده از تخصصها و تجربیات متقابل و تعامل و تفاهم هرچه بیشتر با دانش آموختگان است حتی کسانی که در سالهای گذشته هم در این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند می توانند دراین کانون ثبت نام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر افزود: دانش آموختگان این دانشگاه می توانند جهت ثبت نام به سایت دانشگاه پیام نور استان بوشهر به آدرسbushehr.pnu.ac.ir بخش کانون دانش آموختگان و یا به کانال تلگرامی grabupn@

مراجعه نمایند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.