شب خاطره موج های بی قراری

همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، شب خاطره «موج های بی قراری» با حضور جواد کامور بخشایش و علی اصغر رباط جزی نویسنده و راوی کتاب «زندان موصل» در بجنورد برگزار شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری شبستان” از بجنورد و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری خراسان شمالی؛ همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت حوزه هنری و بسیج دانشجویی خراسان شمالی، شب خاطره موج های بی قراری در دانشگاه پیام نور بجنورد با حضور دانشجویان و با حضور جواد کامور بخشایش و علی اصغر رباط جزی نویسنده و راوی کتاب زندان موصل برگزار شد.

علی اصغر رباط جزی، راوی کتاب زندان موصل، در این برنامه اظهارداشت: ما هر قدر از دفاع مقدس و کارهایی که ایثارگران انجام دادند و همچنین از شهامت، شجاعت و دلاوری های آنها فاصله بگیریم این فاصله سبب می شود هویت و تاریخ خود را فراموش کرده و به افراد و جامعه ای منفعل تبدیل شویم.

وی تصریح کرد: اکنون در حالی که ما در انقلاب و دفاع مقدس بسیار بیشتر از سایر کشورها قهرمان و چهره شاخص داریم باید قدر این قهرمانان را دانسته و برای ماندگاری رفتار و پیام آنها تلاش کنیم.

راوی کتاب زندان موصل در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: توصیه می کنم هر کس که این کتاب را می خواند آن را تا آخر بخواند، هرچند که شاید مطالعه ۷۰۰ صفحه کتاب از حوصله برخی از خوانندگان خارج باشد؛ اما تا وقتی که خواننده این کتاب را تا آخر نخواند به ارزش کار پی نمی برد.

وی افزود: حواشی که نویسنده کتاب طرح کرده، از متن آن بهتراست؛ از این رو توصیه می کنم اگر می خواهید ادبیات اسارت را یاد بگیرید حتماً باید این حواشی را بخوانید و بیشتر از خود متن به آن توجه کنید.

گفتنی است، کتاب زندان موصل به نویسندگی جواد کامور بخشایش خاطرات علی اصغر رباط جزی، اسیر آزاده ای که ۱۰ سال در اردوگاه های مختلف یک، دو، سه و چهار موصل بوده را در بردارد.

پایان پیام/۷۱
کلید واژه ها: کتاب – دفاع مقدس – علی اصغر – زندان – موصل – نویسنده – بجنورد – برگزار – مقدس – دانشگاه پیام نور – هفته دفاع مقدس – بسیج دانشجویی – خراسان – پیام – روابط عمومی – توصیه – ایثارگران – خوانندگان – دانشجویان – قهرمانان – هنری – خبرگزاری – دانشجویی – ماندگاری – پیام نور – دانشگاه – خواننده – مطالعه – برنامه – ادبیات

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39437569/%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AC-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.