عملیات اجرایی یک طرح راهسازی در ریگان آغاز شد

عملیات اجرایی تکمیل محور محمدآباد ریگان به برجک و محور محمدآباد ریگان به شاه زیارت امروز (چهارشنبه) با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.

– مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در آیین عملیات اجرایی تکمیل محور محمدآباد ریگان به برجک و محور محمدآباد ریگان به شاه زیارت گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱۸ میلیارد ریال آغاز شده است.

محمدمهدی بلوردی، حجم خاک برداری این پروژه را ۱۰۵ هزار متر مربع و حجم خاک ریزی آن را ۵۶۴ هزار متر مربع اعلام کرد و ادامه داد: در این پروژه ۲۵۱ هزار متر مربع آسفالت و چهار هزار و ۵۰۰ متر مکعب بتن ریزی انجام می شود.

وی پیمانکار این پروژه را شرکت جهاد نصر کرمان معرفی کرد.

استاندار کرمان نیز در ادامه دبیرستان دخترانه عشایری مرحوم حسن اشرفی را افتتاح کرد.

عملیات اجرایی این دبیرستان توسط دکتر نرگس سلاجقه از سال ۹۵ آغاز شده بود.

همچنین دبیرستان شبانه روزی دخترانه عشایری شهرستان ریگان نیز با زیربنای ۵۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال احداث شده است.

استاندار کرمان از بخش های مختلف دبیرستان شبانه روزی دخترانه عشایری شهرستان ریگان دیدن کرد.

استاندار کرمان امروز در سفر یک روزه خود به شهرستان ریگان افتتاح مدارس عشایری، افتتاح مخزن و خط انتقال آب، بازدید از روند احداث بیمارستان ریگا

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39466697/%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.