۱۱۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اسدآباد اعطا شد

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از برگزاری ۲۰۰ برنامه به مناسبت دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۱۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات برای خرید دستگاه میوه خشک کن به متقاضیان داده شده است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانوس”، حسن مرادی اظهار داشت: برگزاری نشست هم اندیشی فرماندهان پیشین سپاه ناحیه اسدآباد از مهمترین این برنامه ها به شمار می رود و ۱۸ فرمانده از ابتدای تشکیل سپاه در اسدآباد تاکنون، ۵ مهر گرد هم می آیند.

وی افزود: افتتاح پایگاه مقاومت بسیج، اجرای چند طرح اردوهای جهادی در روستای چنار سفلی، میزبانی مسابقات کیگ بوکسینگ استان های غرب کشور، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، همایش پیاده روی در یکی از روستاها برای مقابله با آسیب های اجتماعی و اختتامیه طرح جوانه های صالحین از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در اسدآباد به شمار می رود.

مرادی با اشاره به برنامه های فرهنگی این هفته نیز بیان کرد: برگزاری یادواره شهدا در مساجد و محلات، برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، خاطره گویی رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در مدارس و غبارروبی مزار مطهر شهدا از دیگر برنامه های این هفته است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: به دلیل تقارن هفته دفاع مقدس و دهه نخست محرم و هفته احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، برنامه هایی نیز به این مناسبت پیش بینی شده که برگزاری همایش امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه پیام نور با حضور شوراهای امر به معروف دستگاه‎های اجرایی، برنامه عبرت های عاشورا و برگزاری نشست های روشنگری از مهمترین این موارد به شمار می رود.

مرادی، بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۱۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات برای خرید دستگاه میوه خشک کن به متقاضیان داده شده است.

وی بیان کرد: علاوه بر این، دوره های آموزشی از طرف بسیج سازندگی و با مشارکت جهاد کشاورزی برگزار شده که نزدیک به ۴۰۰ نفر در آن شرکت کرده و آماده دریافت تسهیلات هستند.

منبع: تسنیم انتهای پیام/
کلید واژه ها: برنامه – برگزار – امر به معروف و نهی از منکر – دفاع مقدس – امر به معروف – تسهیلات – اقتصاد مقاومتی – هفته دفاع مقدس – فرمانده سپاه – مقدس – مقاومت – سپاه – معروف – دانشگاه پیام نور – آسیب های اجتماعی – مرادی – اردوهای جهادی – اقتصاد – یادواره شهدا – بسیج سازندگی – همایش – پیاده روی – خرید – بسیج – جهاد – پیام – شهدا – میوه – نمایشگاه – اختتامیه

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39459374/%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B3%D9%87%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AF%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.